(+48) 608 092 448
info@mediacare.pl

Nasz zespół

Kilka słów o nas…

.

Zajmujemy się e-opieką dla firm i nie tylko. Nie tylko, ponieważ nasz zespół to zdecydowanie coś więcej. Łączy pasja do marketingu, jednak każde z nas ma swojego „konika”. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu jakość i rzetelność świadczonych przez nas usług na najwyższym poziomie.

.

Tomasz Kliś

CEO

.

Specjalista w zakresie e-marketingu. Ukończył Uniwersytet Wrocławski, a także Uniwersytet Ekonomiczny. Stale podnosi swoje kwalifikacje, aby sprostać oczekiwaniom Klientów oraz nieustannie zmieniającym trendom. W wolnych chwilach zajmuje się grafiką komputerową.

.

Szymon Kaźmierczak

Koordynator ds. prawnych

.

Absolwent prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. Głównie specjalizuje się w prawie cywilnym oraz finansowym. Od 5 lat związany z branżą windykacji oraz zarządania wierzytelnościami. Z zamiłowania podróżnik i fotograf. 

.

Paulina Andryańczyk

Specjalista ds. reklamy i promocji

.

Od 2018 roku na poważniej związana z e-marketingiem, w którym odnalazła swoją prawdziwą, zawodową pasję. Nieustannie szlifuje swoje umiejętności na przeróżnych kursach. Lubi kontakt z klientem i pracę analityczną. Chętnie też się doszkala w tematach Google Ads, Analytics i SEO. Prywatnie mól książkowy. Fanka Mroza, Sparksa i Cobena.

.

Katarzyna Hołowacz

Specjalista ds. social media

.

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej, specjalizacja Social Media i e-PR. Social media zajmuje się od najmłodszych lat i stale poszerza swoją wiedzę w tym zakresie. Dodatkowo ukończyła Liceum Ogólnokształcące o profilu plastycznym, przez co tworzenie grafik komputerowych przychodzi jej z łatwością. Pasjonują ją relacje międzyludzkie oraz muzyka. W wolnym czasie gra na gitarze.

.

Monika Ratajczak

Konsultant ds. marketingu i promocji

.

Ukończyła kierunek Mediacja Sztuki na wrocławskiej ASP. Oprócz e-marketingu i pisania artykułów pasjonują ją także książki psychologiczne. W wolnych chwilach zajmuje się  tworzeniem różnych artefaktów: od grafik komputerowych po malowanie obrazów i odnawianie starych mebli.